Pewfell PL # 1 - The Comic Fantasy Comie

"A comic about a medieval wizard, his warrior wife, and the small blue gnome who hates him." - teraz, w wersji polskiej. Cóż, przynajmniej jego pierwszy tom. O tym, czy powstaną kolejne odsłony polskiej mutacji Pewfell, zadecydujecie Wy sami. Przez reakcję, komentarze, odsłony i... sami wiecie. Przygodę czas zacząć.

W tym miejscu natomiast, zostaną wstawione odpowiednie "przełączniki" (w tył, do przodu, do początku, najnowszy, etc.) - ciągle szukam odpowiedniego kodu i dogodnej rozdzielczości (ja naprawdę się na tym nie znam, serio-serio). Swoją drogą, na potrzeby komiksu powstała polska wersja czcionki użytej w oryginale (na tym, tzn., na tworzeniu nowych czcionek, akurat się trochę znam). Będzie się dziać, zatem...

... zostańcie z nami. Na zaostrzenie apetytu, okładka i oryginalny pierwszy odcinek. Enjoy.

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. Podczas mej nieobecności (wywołanej problemami z siecią i koniecznością zmiany operatora od "do nas przychodzi najwięcej gwiazd"), pojawiło się aż dwóch Gości Honorowych. 54. to TerapyaWolff, Autorka bloga Nocne Rysowanie. 55. natomiast, został Triki, Autor m.in. bloga Trikirpg. Zachęcam do zajrzenia do ich obu, zaś, w/w, serdecznie witam na pokładzie. W końcu, im więcej, tym weselej.

4 opinii.:

KFC

Nie wiem czy tylko tak u mnie pokazuje, ale pierwszy odcinek polski jest rozmiarowo na oko 2x mniejszy niż oryginał i mnie dość ciężko jest go odcyfrować :P

Ciągle poprawiam rozdzielczość z poziomu głównego bloga (przy otwarciu obrazka w nowym oknie wyświetla 100% rozdzielczości). Problemy z HTMlem to widać moja specjalność, heh. I'll fix it.

Peace,
Skryba.

EDIT: dodałem ikonki nawigacyjne. Sprawdzam, ale wszystko chyba działa.

Peace,
Skryba.

Prześlij komentarz