In Between PL - zagubiona kartka podręcznika ;)

Pamiętacie jeszcze taką grę, pt. In Between ;)? Mieliście okazję ujrzeć jej polską wersję, dzięki pracy kilku osób, w tym i niżej podpisanego. Tak się składa, że kilka dni temu, jeszcze w lutym, minął rok, od czasu jej publikacji. Szybko zleciało, prawda? Tak czy owak, przeglądając dziś rano "dawne pliki" od IB, natknąłem się na... jednego marudera.

Kartkę. Zagubioną koncepcyjną kartkę, na której jakimś cudem udało się zmieścić wszelkie reguły gry pióra Daniela McKeena. Dlaczego nie znalazła się ostatecznie w podręczniku? Ba, nawet nie wyszła poza fazę koncepcyjną, pomimo iż i Tweet i Daniel mieli okazją ją, khym... podziwiać. Cóż, najlepiej popatrzcie sami co i jak, jestem bowiem pewien, że gdy tylko ją ujrzycie, wszystko stanie się dla Was zaskakująco jasne ;).


Tak, wiem, wiem - bazgrzę jak kura pazurem, jestem tego w pełni świadom i żałuję, że nic z tym nie mogę za bardzo zrobić ;) (tak jak z mą dziwną manierą nie łączenia ze sobą poszczególnych liter [bo szybciej stawiam serię pojedynczych ;P]). Niemniej, przynajmniej większość tekstu powinna być - w miarę - czytelna ;). Ale i tak nie zmienia to faktu, że powyższa strona nie weszła w skład finalnego podręcznika.

W sumie, dobrze się stało ;).

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

0 opinii.:

Prześlij komentarz