Zapowiedź konkursu - Wieża Przygód

Dziś niewielka notka informacyjna ;). Jeszcze nie wybrzmiał do końca ostatni "konkurs na niby", jeszcze nie każdy usłyszał o starcie kolejnej edycji Rzutu Na Inicjatywę (w której, nota bene, "siedzę" jako osoba oceniająca nadsyłane prace), a tu, niespodziewanie, wystartował nam zalążek innej inicjatywy. Zaciekawieni? Czytajcie dalej ;).

W zasadzie, sprawa jest prosta i skomplikowana zarazem. Prosta, bo niby wszystko jest dość jasne:

"Od dawna odkładam zorganizowanie konkursu na przygodę, grafikę, ilustrację, artykuł do dodatku poświęconemu w całości przygodom - Wieża Przygód. Dodatek będzie zapewne w postaci darmowego PDF. Szczegóły jak regulamin jeszcze muszę dopracować. Czas do końca lutego na pewno, zapewne do końca marca. Teksty raczej krótkie, wszelkie grafiki i ilustracje także wchodzą w grę." - by Magnes (link)

... oraz skomplikowana, gdyż kilka informacji nie jest jeszcze ustalonych ;)

Poza powyższym, pula nagród -póki co- prezentuje się nam następująco:

- Oblivion
- Risen 2 (bardzo fajne wydanie, w środku jest też płyta z muzyką i mapa),
- Sacred 2 - złota edycja
- Fallout New Vegas (ultimate edition),
- Król Artur II,
- Civilisation IV - wydanie rozszerzone.
- Orcs Must Die.

Być może jednak, jeszcze coś do tej listy dojdzie. Tak czy owak, IMHO warto trzymać rękę na pulsie oraz regularnie sprawdzać ten wątek, coby "wiedzieć więcej". Tak czy inaczej, mam też sporą nadzieję, że się to fajnie rozkręci, niczym ostatnia odsłona Nibykonkursu ;). Chwilowo natomiast, trudno mi powiedzieć, czy uda mi się w tej inicjatywie osobiście wystartować.

Chociaż... raz na jakiś czas można przecież stworzyć jakiś "100% własny" content do RPG, prawda ;)?

Pozdrawiam :),
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. Geez, prawie o tym zapomniałem, photo credit: Stuck in Customs via photopin cc
PPS. Dla porządku - i aby Magnes się nie czepiał ;) - nazwa konkursu jest robocza ;P.

5 opinii.:

Nie uwierzę do momentu, aż konkurs nie zostanie oficjalne ogłoszony. W wątku na forum wygląda to bardzo biednie i nie zapowiada niczego mega interesującego. Ale pożyjemy, zobaczymy.

Mam wrażenie, iż Magnes nie pierwszy raz o pomyśle wspomina. Ale cóż, mieliśmy już zapowiedź zapowiedzi konwentu, może zapowiedź konkursu samego konkursu od razu nie przekreśla ;) Tylko żeby potem na Honest Trailers Magnes nie wylądował ;P

@ Piastun

Stąd, mam nadzieję, że jednak się rozkręci :). Idea sama w sobie zła nie jest - i chyba wszystko bardziej rozbija się o chęci. Ja trzymam kciuki, w każdym bądź razie, za owe "oficjalne ogłoszenie" :).

@ paralaktyczny

Też mam takie wrażenie, acz, być może, NK XIX zmotywował Magnesa do aktywniejszego działania w temacie swojej Wieży Przygód ;D. Tak czy owak, zobaczymy co z tego wszystkiego -ostatecznie- wyniknie :).

A Honest Trailers całkiem fajne, podobnie jak HISHE ;).

Peace!
Skryba.

Troche lipnie dobrany termin wg mnie. Obawiam się że Wieża Przygód w podanym terminie nawet jeśli zostanie w koncu ogłoszona - przejdzie bez echa przyćmiona RnI2. Już lepiej byłoby to ogłosić już po zamknięciu RnI2 a przed letnimi inicjatywami.

@ Kuzz

Tak, to może być problem. Z tego samego powodu cyrklowano z NK/RzNI2 - by nie "wgryzły się" w siebie terminami. I to powoduje u mnie ciut większe obawy, niż w/w zastrzeżenia Piastuna i paralaktycznego.

Niemniej, że aż zacytuję tego pierwszego, "pożyjemy, zobaczymy" :).

Peace!
Skryba.

Prześlij komentarz