Ilustrowany Koniec Świata ;)

Ci, którzy przeglądają RPG Kepos, pewnie wiedzą, iż na mym blogu nieczęsto pojawiają się "grafiko-posty" (historia wskazuje, iż, do dziś, wydarzył się tylko jeden taki przypadek). Niemniej... jako niewielka "rozgrzewka" przed obecną odsłoną Karnawału Blogowego RPG - nie mogłem przepuścić okazji i zaprezentować tutaj ilustrowany koniec świata, opracowany przez witrynę InfoMonkeys ;). Enjoy!


Nie wiem jak Wy, ale nie byłem świadomy, iż "tyle tego było" na przestrzeni dziejów ;). Z innej beczki, ostatni spadek aktywności, spowodowany jest, tradycyjnym dla mnie, wyjazdami (chciałbym móc tu napisać, iż hobbystycznymi) a także, już mniej tradycyjnymi (...a już na pewno nieczęsto występującymi), wydarzeniami. Przykładowo, koncert tych Towarzyszy. W Toruniu. Dzisiaj ;). Cóż, niektórych "rzeczy" po prostu nie można przegapić w swoim życiu ;).

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. Dla porządku: link źródłowy, "or drag the infographic off this page to your desktop and repost!" ;).

5 opinii.:

tb;rm ;P (too bad; read more ;])

Peace :),
Skryba.

KFC

Podejrzewam że było tego nawet sporo więcej, tylko nie wszystko było na tyle medialne, na tyle popularne no i sam autor pewnie musiał sporo ciąć żeby nie wyszedł z tego 2000 okienkowy strip ;)

Akurat Apofis może trochę niepokoić niby szanse niewielkie, ale zawsze ktoś mógł pomylić się w rachunkach, albo nie chcą nas straszyć na wyrost ;)

Fajna wstawka, w sumie temat na czasie. NASA wydało oficjalne oświadczenie, że końca świata znów nie będzie. Tak w ogóle to w swoim krótkim życiu przeżyło się kilka takich medialnie głośnych "końców".

@ KFC

I wówczas dopiero mielibyśmy lawinę "tl;dr" ;).

@ ukyo

Jak widać, świat ma się - póki co - dobrze :).

Wybaczcie, za spory poślizg w odp., grudzień mi nie służy, jeśli o zasoby wolnego czasu idzie ;).

Pozdrawiam w nowym roku!
Skryba.

Prześlij komentarz