Red Dream - recenzja na Last Inn ;)

W czterdziestym dziewiątym wydaniu bloga Licze, czyli w numerze specjalnym poświęconym podręcznikowi RPG, pojawiła się recenzja gry fabularnej Red Dream ;). Poza nią, zamieszczony został tam również, a... sami się przekonacie, co jeszcze - po co niepotrzebnie zdradzać, niewielkie bo niewielkie, ale jednak niespodzianki ;). Cóż. Przyjemnej lektury życzę.

Dla zainteresowanych - wszystko można przejrzeć pod tym adresem. Tu, kilka komentarzy z mojej strony:

1) Dziękuję Armielowi, Autorowi recenzji, za jego czas oraz przelanie myśli w jakąkolwiek opinię dot. RD! Mam tylko jedną uwagę: IB (...jeśli to rzeczywiście o ten projekt idzie przy słowach: "w sieci dostępna jest inna gra jego [tj. mojego - dop. Skryba] autorstwa") to, jednak, gra autorstwa Daniela McKenna ;).

2) Notka dla siebie #1: dodatkowych przykładów objaśniających rozgrywkę, najwyraźniej, nigdy dość ;). Będzie trzeba o tym pamiętać, przy okazji następnego tego typu projektu (zaplanowanego, bodajże, na luty, 2013 roku - o ile tylko uda się przetrwać kolejny koniec świata, heh ;]).

3) Notka dla siebie #2: zdecydowanie powinienem ograniczyć używanie tych "emoticon" w, hm, co bardziej formalnych formach wypowiedzi, innych niż ogrodowy wpis blogowy. Zwłaszcza, kiedy jakaś strona do każdego ":)" podpina grafikę ;)... так или иначе, spasiba dla Campo Viejo z LI, za zorganizowanie tego wszystkiego :).

Pierwsze koty za płoty :).

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek

2 opinii.:

Skoro człowiek grę zauważył to znaczy, że miał powód. Skoro był powód to był i sens. A skoro jest sens... :)
Skrybo - nie każdy musi być fanem, nie każdy musi się cieszyć z Twoje gry, ale jedno jest pewne. Coś w tej grze jest na pewno skoro autor recenzji przeczytał ją aż 4 razy:D Jakby mu się nie podobała i była do bani to maks dwa razy by starczyły dla uczciwej recenzji. A tak widzisz - 4 razy:D Widać czegoś szukał, coś znaleźć chciał:)

Że aż "zacytuję": z Indiami miał problem Kolumb ;).

Peace :),
Skryba.

PS. Filozof z Ciebie się ostatnio coś zrobił :P ;).

Prześlij komentarz