Bebok - śląskie dni z grami fabularnymi i planszowymi

C.B.D.P. (Co Było Do Przewidzenia), "inwazja beboków" na fandom wywołała lawinę pytań, której wspólny mianownik stanowiło oczywiste: "...o co tu, kurczaki, chodzi?" ;). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, tak Gości Ogrodu, jak i kilku osób, które pisały mi maile w tej sprawie (pozdro, Piastun ;)), odpowiadam: o promowanie sprawy RPG :).

W skrócie i za informacjami, podanymi na oficjalnej stronie Beboka:

Bebok - śląskie dni z grami fabularnymi oraz planszowymi, to dwudniowy konwent dla fanów fantastyki. Celem imprezy jest umożliwienie uczestnikom spędzenia dwóch dni na aktywnym graniu w gry fabularne i gry planszowe. Dodatkowo w programie imprezy planowane są konkursy z nagrodami. Na Beboku nie przewidziano prelekcji, gier LARP, i innych pokazów (ani noclegów - konwent lokalny). Bebok to święto fanów gier RPG oraz gier planszowych. Głównym celem organizacji Beboka jest stworzenie małej, lokalnej imprezy dla około 100 niezależnych uczestników.

Konwent odbędzie się 17 i 18 listopada 2012 roku w Bytomiu, w województwie Śląskim. Atrakcje Beboka będą zlokalizowane w Młodzieżowym Domu Kultury nr. 1 znajdującym się przy ulicy Powstańców Warszawskich 12, 41-902 Bytom. Pierwszy i drugi dzień Beboka zaczyna się o godzinie 10:00 i kończy o godzinie 19:00. Koszt uczestnictwa: Sobota: 10 zł (wejście w sobotę i w niedzielę). Niedziela: 5 zł.


- - -

Wszystko już jasne? Super :). Nie pozostaje mi więc nic innego jak, cóż, zachęcić tych, którzy mają możliwość (s)kosztować szpajzle cytrynowe (lub brateringi) częściej aniżeli niżej podpisany "wiel-kuj-pomorz", do licznego stawiania się we wskazane wyżej miejsce, o - też wskazanym wyżej ;) - czasie. Z mojej strony, to już wszy...

Stop. Jednak nie wszystko ;). Chciałbym bowiem, w tym miejscu, wyrazić swoje szczere uznanie dla talentu Autorki Beboków, Martyny Janik, która - co możecie zresztą sami dostrzec na jej blogu - jest twórczą tudzież niezwykle uzdolnioną istotą. Tak trzymaj & stay awesome ;)!

Ha. I takim to - optymistycznym - akcentem... trzymam mocno kciuki za sukces samej akcji ;).

Oraz, tradycyjnie, pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. Niespodziewanie, 51. Gościem Honorowym RPG Kepos, została... Aeth, aktywnie prowadząca blog: Dom Wiedźmy. Serdecznie witamy w Ogrodzie, Towarzyszko :).

5 opinii.:

Zatem overkill, szkoda. A prace i pomysły Martyny Janik całkiem fajne.

A jednak Ci się udało ;) (wpaść w środę ;P).

Co do prac - no ba, ma dziewczyna talent :).

Peace,
Skryba.

O rany boskie święte, rumieniec z mojej twarzy teraz na zejdzie ^^ Dziękuję bardzo za miłe słowa. Choć moja RPG-owość nieco opadła przez lata, postaram się tu często zaglądać :)

Co do Beboka, strasznie fajna kampania reklamowa. Rysunki przeurocze, a sama idea konwentu jak najbardziej chwalebna :)

Pozytywny ten bebok :)

@ Aeth - cóż, nie od kozery mottem mego Ogrodu jest: "Gościu, tutaj będzie Ci dobrze", acz, zapewne, Epikurowi mogłoby się nie spodobać to, co z jego słowami zrobiłem w dalszej części tamtego zdania ;).

Tak czy owak, niewielki drobiazg :) - ot, taka-tam, "ogrodowa tradycja" :).

@ ukyo - stąd, kiedy Piastun poprosił mnie o pomoc - Beboki były "bardzo silną" kartą przetargową ;) (zwłaszcza kiedy podesłał mi obrazki w wyższej rozdzielczości ;]).

Mam(y) też "wersję dark", ale to na trolle oraz spamiarzy ;).

Pozdrawiam i dzięki za komentarze :),
Skryba.

Prześlij komentarz