RPG Kepos 2.5?

Bry. Hm, blogowa notka z datą wsteczną? Tego to tu jeszcze na RPG Kepos nie było. A, wydaje się, iż w najbliższym czasie pojawi się sporo takich notek. Czemu? Po co? Co do tego ma pewien skryba? O tym, w dzisiejszo-wczorajszej notce. Krótkie, gdyż "to tylko test" (muszę mieć rozeznanie co to konkretnie spowoduje). Mam tylko nadzieję, że nie skończy się to tak, jak ostatnio ;).

Ogólnie, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... nie, nie pieniądze ;). Idzie o zmiany. RPG Kepos v 2.0 trwa już sobie od jakiegoś czasu. Nie powiem, skórka nie przestała mi się podobać (jest lekka, prosta i estetyczna, "staroszkolny sznyt", jakby to powiedział [rzeczywiście tak powiedział ;P] imć Darcane z bloga k20*). Niemniej, ileż można mieć taką samą fryzurę (rzekł skryba, będąc dziś u fryzjera). Stąd, zmiany.

Ale jakie? "Niewielkie" i "wielkie" zarazem. Niewielkie, gdyż rewolucji na miarę "skoku" z wersji 1.0 do wersji 2.0 - nie będzie. "Wielkie" zaś, gdyż, cóż... ma to związek z samym Ogrodem. "Bydle się spasło" ;). I, co gorsza, ubić tego gada nie idzie (jeszcze). Zaś pozostawienie sprawy własnemu biegowi spowoduje paskudne zaniedbanie, przesyt informacji i, w efekcie, totalną nieprzydatność dla sprawy. Wiec, zmiany.

Co zamierzam:
- wyjaśnić tajemnicę "czarnej belki",
- dokonać totalnego resetu etykietek
- dodać wiele usprawniających rzeczy
- zrobić kopię zapasową RPG Kepos ;)

Kiedy? Wkrótce. Teraz mam inne, trochę ważniejsze sprawy na głowie (podlewanie kwiatków i gotowanie kompotu, na przykład ;)). A i "erpegowo" nie narzekam. Red Dream v 2 = flagowy projekt. Maile = sporo tego, jak się pisze jeden na x 10 A4 (szczęśliwie, przynajmniej są merytoryczne... aż do bólu ;]). Heh. Plus, życie prywatne, pasje, marzenia, problemy i takie tam, sprawy dnia codziennego. Oraz zmiany.

Nie wiem ile mi to zajmie, jednak pierwsza cegiełka (ten wpis) pod nowe fundamenty, została już położona.

Pozdrawiam!
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. * - nie, kurdę! Nikogo nie zostawiamy na polu bitwy ;). I jestem przekonany, że, prędzej czy później (oby prędzej) trans-blogowa linia K-20-RPG-K będzie przejezdna, a.k.a., iż na k20 wyrzucony zostanie krytyk, oznaczający powrót audy(-kta)-to-ra do gry ;). Oby w wielkim stylu, na przykład, dajmy na to, w postaci tego projektu (...którego masz dokończyć na "jesień tego roku"! - wiem że to czytacie, Towarzyszu ;>)
PPS. photo credit: masha_k_sh via photo pin cc

2 opinii.:

Jesień tego roku to najpóźniej 22 grudnia! trolled.jpg
Wrócę na bank. :)

Hm, no, grudzień 22... na kilka dni przed końcem świata ;)...

Trzymam(y) Cię za słowo :).

Pozdrawiam,
Skryba.

Prześlij komentarz