"Psy" - opowiadanie do pobrania :)

Słowo się rzekło ;). "Psy", konkursowa (tudzież "zdobywcza" 1-wszego miejsca) praca, wylądowały właśnie na RPG Kepos. Po więcej faktów dotyczących kto/jak/gdzie? - udajcie się pod ten adres.Wyjaśniłem tam chyba wszystko, a niespecjalnie lubię się powtarzać :). W dzisiejszym poście zaś, rzecz najważniejsza, czyli link do miejsca, z którego owe "Psy" możecie sobie ściągnąć. Za darmo. Bez logowania ;).

Nie owijając w bawełnę: "Psy" możecie pobrać (bądź przeczytać z poziomu przeglądarki :)stąd. Z witryny box.com zresztą już kiedyś korzystałem (czy raczej, Tweet korzystał ;)), stąd nie przewiduję tu żadnych większych problemów. Jeśli jednak takie się pojawią, piszcie - postaram się szybko wyjaśnić sprawę oraz rozwiązać problem. Niemniej, raz wszystko działało ;)...

Kilka słów o tej wersji "Psów". Trochę ją poprawiłem, ale (dosłownie!) te dwie korekty tyczyły się błędu tkwiącego w nazwie planety oraz dodania stosownych informacji (czyt.: iż ta praca jest opowiadaniem na konkurs Głębi Przestrzeni, organizowany przez Last Inn) oraz podziękowań. Treść, wątki oraz "specyficzna narracja" - pozostały niezmienione. I, IMHO, dobrze ;).

To wszystko na dziś, pozostaje mi zachęcić Was do zapoznania się z losami pasażerów statku Matrioszka :).

Oczywiście, wszelkie Wasze opinie/krytykę/komentarze na temat opowiadania, zawsze chętnie przeczytam!

Pozdrawiam :),
Michał "Skryba" Ziętek.

2 opinii.:

Spasiba, choć nie wiem niestety komu ;) (...można korzystać z OpenID przy komentowaniu na RPG Kepos :)).

Peace :),
Skryba.

Prześlij komentarz