Piątkowa Piątka #18: the other Fives ;).

Czołgiem :). Ha, udało się napisać coś przed (pół)nocą ;). Choć, bądźmy szczerzy, dzisiejszą Piątkę traktuję pół-żartem pół-serio :). Aż sprawdziłem, czy abym nigdy nie wpadł na ten, zdawać by się mogło, oczywisty pomysł. Cóż, skoro czytacie dzisiejszy wpis, najwyraźniej nie wpadłem ;). Enjoy!

Dziś, z okazji Piątkowej Piątki przedstawiam Wam pięć wartych do przejrzenia wpisów - pięć odnośników do... piątek innych ludzi ;). Tegoście się, Towarzyszki i Towarzysze, nie spodziewali, a ;)?

1) Piątkowe Piątki (21) - Autor: Borejko. Choć kilka znanych mi osób, mylnie kojarzy Piątki jako inicjatywę stricte ogrodową, to, zwracając honor i ucinając wszelkie spekulacje, to jest człowiek, który to wszystko zapoczątkował ;). Co prawda, niżej podpisany tworzy trochę inne Piątki (jakie to było słowo? a - tematyczne ;P), niemniej, nie da się ukryć, że "oczko Borejki" (21 wpisów dot. Piątkowych Piątek), powinien poznać każdy z Was. Od tego się to wszystko zaczęło.

2) Piątkowa Piątka (1) - Autor: Omlet. Będę szczery, umieściłem tu Omleta nie dlatego, że jego piątka jakoś specjalnie się wyróżnia (... chociaż?), ale po to, by pogratulować mu ostatniego sukcesu, o którym możecie poczytać chociażby tutaj :). Omletowi serdecznie gratulujemy - ale, z racji powstania tylko jednej jego Piątkowej Piątki, bez ceregieli i zbytniego rozwlekania, przechodzimy do Piątek innych osób, dając mu w spokoju pracować nad kolejnym er-pe-gie stuffem ;).

3) Piątkowe Piątki (5) - Autor: Jan Jęcz. Pięć Piątkowych Piątek ;). Szkoda, że blog Pełną Parą wydaje się być zawieszony w działaniu, cóż jednak... czytelnicy RPG Kepos doskonale wiedzą, że [i] mi także zdarzają się "małe przerwy w działaniu". Póki co, możecie zmotywować Autora w/w 5, przez chamskie wbijanie komentarzy, aby J.J. znów zaczął je pisać ;). Może wróci do gry? - a, IMHO, powinien, gdyż całkiem przyjemnie mu szło całe to blogowanie, jeśli o styl idzie.

4) Piątkowe Piątki (7) - Autor: Behir. Heh, tu na szczęście blog Zapiski potwora na pół etatu jest w miarę aktywny... choć szkoda, że tych Piątek tak mało, gdyż, przez pewien czas, pojawiały się regularnie. A i, przynajmniej początkowo, trochę zahaczały o tworzenie "tematycznych" piątek. Tak czy inaczej, sami sprawdźcie i dajcie Autorowi znać, czy jego łowy są skuteczne :). Swoją drogą, przetrząśnijcie też skarbiec potwora (póki śpi), wiele ciekawych rzeczy można w nim znaleźć i ściągnąć.

5) Piątkowa Piątka (1) - Autor: Paladyn. Wiem. Wredny jestem. Nie musicie mi tego pisać ;).

Cóż, tyle jeśli o dzisiejszą Piątkę idzie :). W tym temacie, do przeczytania za tydzień.

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

0 opinii.:

Prześlij komentarz