Rzut na Inicjatywę – minikonkurs na minigrę (by zigzak)

Priviet ;). Strasznie lubię tego typu inicjatywy, nie mogłem więc przejść obojętnie wobec faktu, że właśnie dziś, 26 czerwca 2012, parę sekund po północy, ruszył konkurs na własną grę RPG, organizowany przez zigzaka (no, tym razem dobrze napisałem jego nick ;P). Chcecie znać więcej szczegółów? - czytajcie dzisiejszy wpis na RPG Kepos ;).

... no dobra, nie tyle raczej czytajcie mój wpis, co skierujcie swe kursory pod ten (albo nawet ten) link - tam znajdziecie wszystko, co tylko chcecie o tym konkursie wiedzieć. A, w razie jakiś niejasności, zigzak z chęcią odpowie na Wasze pytania. Mi pozostaje więc tylko trzymać kciuku za całą akcję i, cóż, wrednie przekopiować kilka, mych zdaniem co-ważniejszych, informacji o Rzucie na Inicjatywę :).

A są to...

1) Konkurs “Rzut na Inicjatywę” rozpoczyna się o godzinie 00.00, 26 czerwca 2012 i kończy się o północy 10 września 2012.
2) Terminem “Gra RPG” (dalej “Gra”) należy określic pełną, samodzielną i oryginalną grę fabularną, w dowolnej postaci. Powinna zawierac wszystko co jest potrzebne do rozegrania przynajmniej trzech przygód. Oznacza to, że ”Grą” może byc także minikampania (w stworzonym przez autora, oryginalnym świecie). Terminem “Gra” określimy także autorski otwarty setting, sandbox, grę indie [jeah! - dop. Skryba ;)], grę autorską, tzw “heartbreaker”, czy każdą inną formę – nawet LARP.
3) Gra musi się zamknąc w 50.000 znaków ze spacjami, czcionką Times New Roman 10. Jest to nieprzekraczalna objętość.
4) Nagrodą w konkursie jest wydanie zwycięskiej Gry w formie 32 stronnicowej cz-b broszury z tekturową, jednostronnie kolorową okładką, w formacie A6, w nakładzie 100 egzemplarzy. Do tego publikacja w formie PDF, którą autor zwycięskiej pracy zobowiązuje się wystawic publicznie na swoim blogu lub stronie WWW do bezpośredniego i nieograniczonego ściągania.
5) Organizator bierze na siebie wszelkie koszty związane z ostateczną redakcją, składem, wydrukiem i wysyłką nagrody do zwycięskiego autora.

... oraz, jako "potencjalnie zła wiadomość":

1) Organizator zastrzega sobie prawo nie przyznania pierwszej nagrody, jeśli łączna liczba prac konkursowych nie przekroczy 5.

Na co więc czekacie? Rzucajcie (się) na Inicjatywę ;)!

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. photo credit: ARACELOTA via photo pin cc

0 opinii.:

Prześlij komentarz