In Between PL - druga recenzja w Polsce!

Ogień :)! Z leniwego sprzątania w Ogrodzie (stąd te opóźnienia ze wszystkim, spoko - przyjdą wakacje, będzie czas nadrobić wszystkie zaległości), wyrwał mnie imć Darcane z bloga k20. Jegomość ten, cóż, przyczynił się do promowania "sprawy RPG w Polsce" popełniając recenzję... a to ci niespodzianka, In Between (PL) :)! Zainteresowani? Czytajcie dalej :P.

Autorem recenzji jest Mateusz "Darcane" Nowak - z bloga k20, na którego polecam generalnie często wpadać. Poza "graj seksualnością reniferów" trafiają się tam, czasami ;P, bardziej merytoryczne podcasty ;). Fajnie, że udało mu się przygotować recenzję - choć ocena gry, z deczka, zaskakująca (no, przynajmniej przed tym gdy przeczyta się informację o tym jak Darcane ocenia gry / inne produkty). Lecz dzięki temu, możecie sami sprawdzić, jak jeszcze można patrzeć na IB.PL a.k.a. jak widzą grę inni recenzenci ;).

Oczywiście, nie mogło zabraknąć pewnej "manipulacji" cytatami (ew. propagandy ;]):

"Powiedziałbym, że InBetween PL to pozycja w stu procentach profesjonalna"
"W InBetween gra się bardzo przyjemnie"
"InBetween jest grą z niebanalnym pomysłem i prostą, ale bardzo skuteczną mechaniką"

I "och" i "ach", prawda ;)? Jak jest w rzeczywistości? - przekonajcie się sami. Klikajcie więc w poniższy link i bawcie się dobrze, starają się odpowiedzieć na podchwytliwe pytanie: "Nie żyjesz, co robisz?" (i porzucać sobie samochodami - hej, nie wnikam, jak Wy tam sobie gracie w te IB, naprawdę ;P). Blog k20 - zaprasza. Jeszcze tylko, oczywiście, podkład muzyczny, Towarzysze ;). I...

... o, właśnie - TUTAJ - macie drugą recenzję IB.PL w Polsce ;). Pamiętajcie też aby przeczytać to ;).

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. * - korzystając z okazji, pozdrawiam też 43. Gościa Honorowego Ogrodu. Został nim... imć Oskar Mieczkowski - serdecznie witamy na pokładzie ;).

4 opinii.:

Taka "ogrodowa tradycja" :).

Peace,
Skryba.

Bardzo dziękuję za informację o moim tekście, Skrybo. :)
Muzyka pasuje do klimatu rzucania samochodami. :P:P

Na Poltergeist też siedzi notka informacyjna, jakby co ;).

Co do muzyki, to mój hymn podczas sesji egzaminacyjnej ;P.

Peace,
Skryba.

PS. "Nawiązanie do WoD-a, który tylko w tym się sprawdza :P" - nie myśl, że tego nie zauważyłem ;>.

Prześlij komentarz