In Between PL - pierwsza recenzja w Polsce!

Świetny początek tygodnia :)? No ba ;). W lutym tego roku - mieliśmy premierę gry In Between (PL), w której powstawaniu niżej podpisany (oraz wiele innych osób - kudos!), aktywnie uczestniczył. A w marcu (też tego roku ;P) - pojawiła się... pierwsza w Polscerecenzja gry! Czy może być lepiej? Może ;). O tym - oraz o pozostałych rzeczach - przeczytacie za chwilę sami ;).

Autorem recenzji jest Marcin "Indoctrine" Lewicki - który już parę razy gościł w Ogrodzie (sprawdźcie tutaj). To, dość nieoczekiwany (dla mnie), obrót spraw - miło mi, że Autor przyszłej komercyjnej gry RPG (Głębi Przestrzeni, o której możecie przeczytać chociażby na oficjalnej stronie tego systemu - często uaktualnianej o nowy content, swoją drogą), z własnej inicjatywy postanowił zrecenzować kanadyjskiego indyka, "przypadkiem" przełożonego na polski język przez "IB PL team" ;).

By było jeszcze ciekawiej, przedstawiam n.s.w. (niezwykle subiektywne wycinki ;)), prosto z recenzji w/w:

"Wygląda naprawdę świetnie"
"Redakcja stoi na wysokim poziomie"
"Rozplanowanie rozdziałów, dobór czcionek i układ tekstu – powiem tak, czyta się bardzo wygodnie"

Hehe, dobra, już przestaję ;). Pamiętajcie - w reklamie wszystko może być przedstawione tak, by dana rzecz wyglądała na lepszą, niż jest w rzeczywistości :). Także, aby przekonać się, jaka jest ostateczna ocena gry, oraz co jeszcze napisał o niej imć Indoctrine (...a co perfidnie pominął imć Skryba ;P) - musicie skierować swoje kursory na link prowadzący do serwisu Poltergeist :). Tam bowiem została umieszczona pierwsza recenzja gry In Between PL w naszym kraju. Obowiązkowy podkład muzyczny, Towarzysze ;). I...

... o, właśnie - TUTAJ - macie recenzję, która narobiła tyle szumu w ten jakże spokojny wiosenny dzień :).

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. * - nie, nie spodziewam się, że ktoś zrecenzuje IB.PL poza Polską ;) (bo tak to też można interpretować ;P). Spodziewam się jednak czegoś innego - ale o tym, póki co, sza.

2 opinii.:

Obiecałem. :)
http://k20rpg.pl/recenzja-in-between-pl/

A guzik tam obiecałeś :P. Ale miło, że jednak udało Ci się wykonać recenzję - zaraz leci notka ;). Dziękuję za rzetelną i obiektywną (powiedziałbym "aż za" - ale to tylko się Tobie chwali :P) ocenę!

Pozdrawiam,
Skryba.

Prześlij komentarz