In Between PL - oficjalna data premiery!

Czy trzeba coś jeszcze dodawać :)? Tak, trzeba - chociażby datę premiery gry, której początki sięgają... mniej więcej połowy poprzedniego roku. Nie przedłużając więc, zapraszam Was serdecznie do lektury wpisu. Choć, jak zwykle, nie odkrywam w nim wszystkich kart, to - wreszcie - ulubione przeze mnie określenie: "when it's done", zmieni się na konkretny termin :)!

Cóż. Dość długo szukałem odpowiedniej muzyki do tej wiekopomnej chwili ;). Żartuję, oczywiście - jednakże, jeśli jesteście ciekawi czego słuchałem, pisząc niniejszą notkę - łapcie i pamiętajcie: the call of the thunder, the sign to begin ;) (geez, nawet ta piosenka pasuje ;P). Bez dalszych wywodów - suche fakty przedstawiają się na ten moment następująco.

Mamy pozwolenia na publikację gry.

Mamy finalną wersję In Between PL.

Mamy ustalony termin jej premiery...

A przypada ona na dzień: 

10. lutego 2012 roku

Równo za tydzień, w następny piątek, zapewne w godzinach wieczorowych (20:00/21:00). Tu, na RPG Kepos (...choć nie tylko! - być może zdziwicie się, gdy zobaczycie któż jeszcze maczał w tym palce), pojawi się notka zawierająca link do ukończonej jakiś czas temu polskiej wersji gry In Between. Uwierzcie na słowo, nas też "ciska" aby opublikować ją teraz-zaraz. Ale... pozostaje jeszcze parę kwestii dotyczących tego, jak to zrobić.

Jako osoba "zarządzająca" całym naszym zespołem, proszę Was jeszcze o odrobinę cierpliwości :). Nam jej nie brakowało. Projekt powstawał dość długo - ostatecznie jednak, liczy się tutaj jego jakość. W tym natomiast przypadku mogę jedynie złożyć szczerze wyrazy uznania tym, którzy składali się swymi umiejętnościami na jej poziom. Kto? Gdzie? Jak? Wszystko w swoim czasie. Tak jak pisałem, nie mogę zdradzić wiele szczegółów.

Pamiętajcie więc - 10. lutego 2012 roku, pomiędzy 20:00 a 21:00, tu, w erpegowym Ogrodzie.

Po więcej informacji, możecie również skierować kursory swoich myszek pod ten adres www.

Czujcie się zaproszeni na premierę ! - i pamiętajcie aby przyprowadzić osobę towarzyszącą ;).

Pozdrawiam serdecznie,
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. Natomiast dla wszystkich oddanych naszej sprawie osób - ludzi wspierających ten projekt podczas wielu różnych etapów jego powstawania - przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Ufamy, że przypadnie Wam ona do gustu - choć tyle mogliśmy zrobić by wyrazić nasze podziękowanie za udzieloną pomoc, bez której projekt z pewnością nie mógłby zostać zaprezentowany w takiej, a nie innej formie.

2 opinii.:

6 dni przed moimi urodzinami :)
ej, a krawat obowiązkowy?

Tylko dla męskiej części załogi z polskiej wersji In Between ;P (jk).

Peace ;),
Skryba.

Prześlij komentarz