SD.PL - antologie (pdf).

Uf. Wreszcie. Szósta, ostatnia antologia została opracowana i przesłana tam gdzie trzeba. Co dwa tygodnie musiałem poświęcać trochę wolnego czasu na to by wszystkie antologie wyglądały w miarę znoście w pdf'ach - choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że korektorem/redaktorem tekstu nie jestem. Tak czy inaczej - dziś notka zbiorowa ;)...

Pierwsza antologia - zip / 7z
Druga antologia - zip / 7z
Trzecia antologia - zip / 7z
Czwarta antologia - zip / 7z
Piąta antologia - zip / 7z
Szósta antologia - zip / 7z

Cóż, swoje zrobiłem ;). Heh, teraz wystarczy tylko czekać na siódmą antologię - a w międzyczasie, tworzyć nową wersję opracowanych pdfów z serii SD.PL. Dlaczego? - a, póki co jest to tajna inicjatywa, mogę jedynie powiedzieć, że... erm, nie - nic nie mogę powiedzieć ;). Tak czy inaczej - to jeszcze nie koniec. Póki co jednak - trzeba zająć się inną akcją, której oficjalne rozpoczęcie nastąpi... jutro.

Pozdrawiam 
Michał "Skryba" Ziętek

PS. Trzeba będzie pomyśleć nad tym by SD.PL zawsze było widoczne na RPG Kepos... hm, może strony?

4 opinii.:

Zrobiłeś swoje ale jeszcze zrobisz dużo więcej i tak trzymaj!:) Czekam z niecierpliwością co to nowego tym razem nam zaprezentujesz:D
ps. czyżby RD był skończony?:P

Szczerze mówiąc, traktuję RPG jako swoje hobby ;). Każdy ma jakieś dziwactwa ;P. Nowa akcja już wystartowała - The Forge PL.

Ufam, że kilka osób ucieszy się, mogą przeczytać o tym co na temat projektowania gier RPG ma do powiedzenia Ron Edwards ;).

Pozdrawiam,
Skryba.

PS. ... a czy jesteś gotowy do jego ew. przetestowania ;>?

jestem i z chęcią to zrobię:D to kiedy?:D

Jak tylko opublikujemy IB.PL... dam Ci znać. Chwilowo, sam wiesz jak to jest przy początku nowego roku akademickiego. Chaos i zamieszanie.

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie projektem ;),
Skryba.

Prześlij komentarz