Klucz do rozwiązania zagadki...

E bine, Towarzysze i Towarzyszki :). Podobnie jak i ostatnim razem - dziś też nie będzie żadnej piosenki. Nu. Dzisiaj idziemy tym samym tropem co ostatnio. Nie martwcie się - wrzesień powoli się kończy i, mam nadzieję, w następnym tygodniu pojawi się ostatni, finalny 'teaser'. Tym razem bez żadnych skoków w bok czy też kolejnych zmyłek w postaci dwuznacznych notek podsycanych wrodzoną tajemniczością niżej podpisanego ;). Niemniej, dzisiaj popiszemy sobie jeszcze o pewnym... comandantul sabie. Pregătit, Companioni?

Powiem tyle, że jest to całkiem sympatyczna osoba. Robi naprawdę frumoase fotografii - i przebywa zwykle na devieri artă (chociaż, z czego jestem bardzo zadowolony, często bywa także gościem w Ogrodzie [inaczej zastanawiałbym się skąd u licha tyle wejść z Românii ;]). Wspiera również pewnego jegomościa w pracach nad rezervaţi compoziţia - a także zabawia niżej podpisanego mailowymi rozmowami.

Poza tym, gdy wszystko się skończy, będę miał u niej spory datorie de recunoştinţă - w końcu, gdyby nie ona prace nad pewnym projektem byłyby pozbawione subtile frumusete, perturbatoare farmec i art atingeţi. Za to wszystko, za udzieloną pomoc i nawiązanie współpracy z pewnym Skrybą -  comandantul sabie skromnie zażyczył sobie tylko... a, tego Wam nie powiem ;). Niech to pozostanie naszą dulce mister :).

Pamiętajcie - za tydzień - w Ogrodzie - ostatni 'teaser', zatytułowany: Anunţ. 

Zaś póki co...

Păcii ;),
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. Może dodam jeszcze, że 'mości' comandantul sabie jest w rzeczywistości kobietą, unikniemy przez to dodatkowych problemów w obsługiwaniu Waszego translatora ;).

10 opinii.:

Când vei scrie despre RPG, domnul?

:->

Curând, adept mea, foarte curând ;D...

Păcii ;P,
Skryba.

interesting choice of teaser picture:)

aber wir wollen mehr von den Spiel erfahren:D

Zaś póki co...

Pace tovarăşi!

Nur ein wenig Geduld, der September ist noch im Gange :P...

Dennoch, vielen Dank für Ihren interessanten Kommentar :)!

Pace :D,
Skryba.

PS. ...a по-русски - ничего ;)?

Лгун, лгун :P! - Ты именно знаешь совсем много :>...

Приветствую :),
Скрыба.

Bardzo sobie cenię, że nie musiałem ani razu zaglądać do translatora. Oczywiście rumuńskiego nie znam. Ale to co piszesz na szczęście rozumiem. Niemiecki już bardziej. Cyrylicę czytam. Znam dwa słowa na krzyż, chyba bardziej po ukraińsku niż rosyjsku. :)

J'attends la prèmiere impationement. :)

No i macie, Darcane mnie zagiął ;P... ja francuskiego ni w ząb ;]...

Coś bardzo multi-języcznie nam się dzisiaj zrobiło w Ogrodzie :P.

Peace :),
Skryba.

A d'yaebl aep arse... Przejdziemy na Wspólny? ;>

TlhIngan maH! - nuqDaq ta' SoH pol yuch, mughato' :P?

Roj ;),
Skryba/Klingon :P.

Prześlij komentarz