SD PL - 14.XII.2009 (Antologia SD #5).

Witajcie.
Tak, tak. Przed nami piąta antologia SD.PL. Dla przypomnienia - istnieje (póki co) 'tylko' sześć antologii SD. Co to oznacza? - ano, że już najwyższy czas na wdrażanie w życie akcji oznaczonej kodową nazwą: 'c(a).p.s.(e)d.'. Póki co - 'rozmowy trwają', Troy został zresztą o nich poinformowany. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Póki co zaś - 5 A ;).

Antologia Socratic Design #5

Hejka,

Minęło już sporo czasu odkąd utworzyłem jakąkolwiek antologię - i tak sobie myślę, że poprzez stworzenie kolejnej, ładnie zamknę mijający właśnie rok 2009. Nie zawsze prezentuję teksty w porządku chronologicznym - prawdę powiedziawszy, wolę układać je tutaj tematycznie. Niemniej, zawsze na początku tego typu wpisów, umieszczam linki do poprzednich antologii SD. Jeśli więc chcecie wiedzieć jaką drogę przebył ten blog, oto i one (zgłaszajcie mi niedziałające linki!):

Antologia SD #1
Antologia SD #2 
Antologia SD #3 
Antologia SD #4 

Artykuły składające się na Antologię #4.
Nie krępujcie się komentować tutaj dowolne wpisy! - komentowanie Sokratejskich wpisów w temacie Antologii nie jest niczym złym :).

Peace,
Troy.

- - -

Oryginalny wpis blogowy, autorstwa Troya Costisicka, został opublikowany na blogu Socratic Design w dniu  14.XII.2009 r - i jest do wglądu pod tym adresem.

- - -

Kilka słów Skryby: Pragnę zaanonsować - rok 2009, prawie za nami ;)! Następne notki - w sokratejską sobotę ;).

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

0 opinii.:

Prześlij komentarz