Pink, it’s the color of Cthulhu!

Koffani ;P*. Jeśli dziwicie się, czemu nagle stało się tu tak różowo, cóż, nie martwcie się - Skryba jest jak najbardziej normalny (jeszcze ;P), cokolwiek mają na ten temat do powiedzenia komentujący pewien wpis. Biorąc jednak pod uwagę to, co za chwilę przeczytacie - możecie w to oczywiście wątpić ;). Ja sam zwątpiłem gdy okazało się, że...

Że wygrałem zestaw różowych kości do 6. edycji Zewu Cthulhu, wydanego w naszym pięknym kraju za pośrednictwem wydawnictwa Galmadrin! W organizowanym ostatnio konkursie - o którym więcej możecie przeczytać pod tym adresem - trzeba było odpowiedzieć na, pozornie proste, pytanie:

Dlaczego Cthulhu lubi kolor różowy?

Tak się złożyło, że znałem poprawną odpowiedź ;)

Oto i ona: 
  
- - - 

 "Bowiem tak naprawdę jest on samotnym, nieszczęśliwym i Starzejącym się Wielkim Przedwiecznym – poszukującym jedynie akceptacji oraz odrobiny miłości w obcym, nieznanym mu świecie… pełnym niezrozumienia i braku tolerancji dla tego, co w opinii ogółu zamieszkujących go istot uznane zostało za ‘odbiegające’ od aktualnie obowiązującej ‘normy’.

A w końcu, warto się przez chwilę zastanowić czy ktoś bogaty doświadczeniem całych eonów lat, ktoś chłodno odnoszący się do otaczającej go polityki, wreszcie – ktoś zdający się posiadać iście poetycką wrażliwość oraz dystans do życia:

Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami,
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.


(przekład z zapomnianego języka by Howard Phillips Lovecraft , All Cthulhu Rights Reserved)

… może być tak zły jak przedstawiają go w prasie nieprzychylne mu jednostki?"

- - -

Okazało się, iż może być jeszcze gorszy - ale o tym przeczytajcie już pod innym adresem, gdzie głosu udziela drugi (poza mną) ekspert od badania zjawisk wykraczających poza naszą ludzką percepcję.

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek. 

PS. * - nie mogłem się powstrzymać, przepraszam i obiecuję poprawę ;). A swoją drogą, te kości są różowo-czarne, więc nie jest jednak tak źle z moją psychiką, heh ;P.
PPS. - zdecydowanie mogłoby być jednak dużo gorzej ;)

5 opinii.:

Różowo-czarne to przecież esencja emo. ]:->

@Sethariel - dzięki wielkie :). Swoją drogą, dziś postaram się odpowiedzieć na Twojego maila dot. pewnego serwisu. Jestem bardzo zabiegany, heh.

@Karol - Are you depressed and about to give up on life?

http://www.youtube.com/watch?v=pK4bLMd0avU

Pozdrawiam ;),
Skryba.

Gratuluję! Bardzo fajna odpowiedź :)
Nie ukrywam, że chciałabym przeczytać pozostałe - wszystkie muszą być szalenie zabawne; w końcu różowy to taki MROCZNY i ZŁY kolor. :D

Dzięki Blanche :) - w sumie, nie tylko Ty chciałabyś dowiedzieć się innych powodów 'dlaczego?' :P. Chociaż nie, może lepiej tego jednak nie wiedzieć ;D.

Pozdrawiam - i witam (raz jeszcze) w Ogrodzie,
Skryba.

Prześlij komentarz