Socratic Design PL - 08.VIII.2006 (Antologia SD #2).

Witajcie,
Cóż, dość szybko udało mi się opracować drugą polską antologię SD. Heh, także przynajmniej jedna trzecia pracy tłumacza - za mną (istnieje bowiem sześć [atm] antologii SD, w Ogrodzie zawarte zostały póki co dwie). Swoją drogą - teraz możecie mieć do nich dostęp z poziomu głównej strony RPG Kepos! Pojawiła się nowa zakładka: 'Ważne miejsca w Ogrodzie', gdzie zamierzam umieszczać odnośniki w formie banerów do poszczególnych antologii, dopóty dopóki nie pojawi się setna przetłumaczona z SD notka (możecie sprawdzić dlaczego akurat setna). Salut!

- - -

Antologia Socratic Design #2

Hejka,

Znów pracuję nad tym aby w miarę regularnie zamieszczać tu kolejne artykuły. Sprawy idą mi w miarę dobrze i zapewne za parę dni szaleńcza presja rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego będzie wreszcie za mną. Tak czy inaczej, by trzymać to wszystko w ryzach, prezentuję kolejną, drugą już, antologię tekstów zawartych na tym blogu. Jeśli jeszcze nie przeczytaliście pierwszej – kliknijcie tutaj i przejrzycie ją. Zapewni to wam niezłe tło do tego rozważań zawartych poniżej. A, no i spodziewajcie się kolejnego wpisu za tydzień lub dwa.

Antologia #2.


Peace,
Troy.

- - -

Oryginalny wpis blogowy, autorstwa Troya Costisicka, został opublikowany na blogu Socratic Design w dniu  08.VIII.2006 r - i jest do wglądu pod tym adresem.

- - -


Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

5 opinii.:

Dzięki Skryba za tłumaczenia! Może nie komciuje (małomówny jestem ostatnio) ale zaglądam regularnie !
Dzięki!

Pisałbym nawet gdyby nikt nie komentował ;). Na szczęście wiem, że przynajmniej kilka osób czyta to co tu zamieszczam, sam też staram się jakoś w sieci rozpropagować tą akcję.

Miło jednak przeczytać słowa uznania :).

Pozdrawiam,
Skryba.

PS. 'małomówność' - e tam, najzwyczajniejsza posucha wakacyjna widoczna na wielu blogach, forach i witrynach... but not here ;P (jeszcze - akurat tak się składa, że połowę tego miesiąca mam w miarę 'luźną', co, jak widać, wykorzystuję).

A kiedy pojawi się kolejna cześć? Masz jakiś chytry plan?

I wreszcie nie mogłoby to być w PDFie np. 1 antologia?

Kiedy pojawi się kolejna antologia? - cóż, w SD pojawiła się ona Wednesday, December 27, 2006. A póki co, zaczynam tłumaczyć notki z września. Trochę miesięcy jeszcze mnie czeka :).

PDFy - odpowiem tajemniczo, że 'rozmowy trwają'. Troy nie ma nic przeciwko i wyraził zgodę na ten tryb publikacji - ale to, co się stanie dalej zależy także od pewnej osoby, z którą prowadzę ostatnio dość regularną wymianę maili.

Zobaczycie sami co z tego wyniknie - będę Was informował na bieżąco jeśli tylko pojawi się taka możliwość.

Pozdrawiam i dziękuję za komentarz,
Skryba.

Prześlij komentarz