Socratic Design PL - 03.III.2006 (Antologia SD #1).

Witajcie,
Tym razem od razu przejdę do rzeczy - oto pierwsza (z sześciu) polska Antologia Socratic Design. Dzięki niej łatwo i szybko wyszukacie to, co najważniejsze - wszystko macie tu podane na talerzu ;). Muszę pamiętać by samemu też tu, w Ogrodzie, jakoś uwypuklić całą tą akcję - myślę nad tym by zrobić mini baner i zamieścić go gdzieś w widocznym miejscu. Tak czy inaczej - będzie trzeba to zrobić. Oraz propagować ;P.

- - -

Antologia Socratic Design #1

Hejka,

Patrząc na umiejscowienie poszczególnych elementów na moim blogu (zwłaszcza na listę linków po jego prawej stronie), naszła mnie myśl, iż naprawdę ważne artykuły szybko znikają z głównej strony. Zbyt szybko. Moim zdaniem, rzeczy pokroju Wielkiej Trójki czy Power19 powinny być ciągle na widoku – w łatwo dostępnym miejscu. Pomyślałem więc, że dobrym rozwiązaniem będzie przygotowywanie, co kilka miesięcy w roku, antologii poszczególnych artykułów. Oczekujcie ich każdego Grudnia, Stycznia i Lutego. Będę w nich zawierał linki do tych, IMO, najważniejszych dla celu Socratic Design artykułów. W ten sposób każdy nowy czytelnik tej strony będzie mógł szybko wyłapać warte do przejrzenia teksty już przy swojej pierwszej wizycie. Heh, osobiście chciałbym też widzieć jak niektórzy blogerzy robią tego typu antologie u siebie. Tak czy inaczej, umieściłem artykuły w takiej kolejności w której, tak sądzę, powinny być one czytane – co niekoniecznie pokrywa się z ich chronologią. Wasze opinie, komentarze – jak zwykle są mile widziane.

Antologia #1

Czym jest Diaspora? (artykuł używany głównie z powodu zawartej w nim definicji [często używanej w SD] Uniwersalnego Zaprzeczenia)

Załącznik #1


Załączniki są bardziej moją subiektywną opinią na różne tematy niż narzędziami pomocnymi przy projektowaniu gier. Nie uważam je za pełnoprawną część antologii, niemniej, tak czy inaczej, są one dla mnie ważne. Jeśli natomiast macie pytania do dowolnego artykułu, piszcie. Będę szczęśliwy mogąc Wam pomóc :).

Peace,
Troy.

- - -

Oryginalny wpis blogowy, autorstwa Troya Costisicka, został opublikowany na blogu Socratic Design w dniu  03.III.2006 r - i jest do wglądu pod tym adresem.

- - -

Pozostałe antologie:

Pierwsza antologia SD po polsku.

Druga antologia SD po polsku.

Trzecia antologia SD po polsku.

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

0 opinii.:

Prześlij komentarz