Erpegowy Ogród na Poltergeistcie! + 'wakacje'.

Witajcie Towarzysze,
Jak wielu (pół)ludzi, tak wiele opinii o serwisie Poltergeist. Rozczarujecie się tylko, jeśli będziecie np. chcieli poznać w tym miejscu moją ;). Jest ona nieistotna dla sprawy. Jakiej? - wielkiej. I powiązanej z akcją SD.PL. Na co więc czekacie? - czytajcie dalej dzisiejszy wpis! I solidnie go komentujcie :).

Dziesięć maili, kilka tysięcy znaków, dwa tygodnie 'negocjacji', parę konsultacji z Troyem, sporo godzin zabawy ze Scribusem... niemniej, w końcu się udało. Oficjalnie, dzięki uprzejmości 'szefa szefów' (a.k.a. imć Adam Waskiewicz ;)) oraz przez sugestie pewnego sympatycznego jegomościa (a.k.a. imć Maciej 'repek' Reputakowski ;)) - mogę ogłosić, że w ten weekend pojawi się pierwsza polska Antologia w PDF. Tak, tak - Erpegowy Ogród po raz pierwszy zakiełkuje na Poltergeistcie... i pewnie nie po raz ostatni - muszę bowiem docenić tutaj to w jaki sposób zostałem tam potraktowany: nawet będąc osobą spoza wielkiego serwisu, wcześniej niespecjalnie się w nim udzielającą, wcale tego nie odczuwałem, zaś same rozmowy były prowadzone 'jak równy z równym', na zasadach dobrej woli i otwartości na dyskusję.

Sam Troy odniósł się bardzo pozytywnie do informacji, iż jego teoria rozpowszechni się na skalę, którą Ogród z pewnością nie mógłby ogarnąć. Oczywiście, pozostałe strony (Ogród i Polter) też są z tego faktu zadowolone ;). A osobiście mam większą motywację by jak najszybciej (ale i najsumienniej jak tylko się da) zakończyć tą akcję - heh, dobrze przeczytaliście: zakończyć ją. Poświęcam SD.PL wiele mego wolnego czasu (zbyt wiele ;P) - a przecież na teorii erpegowej (nawet tak zacnej jak ta z SD), poletko RPG się przecież nie kończy. Istnieje chociażby projekt A. + sprawa 'jego' feedbacku, o którym to wspomnę w dogodniejszej chwili - istnieje też mój własny RD, o którym rozpiszę się trochę więcej już jutro - istnieje wreszcie pewien 'tajny projekt', który to ujrzy światło dzienne najpewniej pod koniec następnego tygodnia.

Także, sami widzicie - Skrybo, tłumacz te pozostałe 40+ notek i zajmuj się czymś innym ;P. Cóż, bacznie obserwujcie Poltera w ten weekend. 14 PDFów + 1. plik ReadMe, już na Was czekają ;).

Pozdrawiam serdecznie,
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. Do Gości Honorowych Ogrodu - dołączył... poooq. Witam znanego mi skądinąd z forum gier autorskich (gdzie m.in. udzielał mi feedbacku do BoFa [...ech, kiedy ja go skończę :/]) oraz z ciekawej strony: http://poooq.strefa.pl/ - na którą to w wolnej chwili polecam zajrzeć - jegomościa!

- - -

Uwaga, poniższa notka była obecna na blogu przed obecną - została jednak wykasowana bo, nieświadomie, ostro zapozycjonowałem stronę przez umieszczenie w obrazku 'tytułowym' zdjęcia pewnego pięknego miejsca w równie malowniczym mieście jakim bez wątpienia jest... cóż, sami sobie doczytacie (aż się boję o tym wprost pisać ;P). Poza tym, kurczę, SD.PL - 200+ osób przeczytało, a 'Wakacje w Ogrodzie'... ech, nie warto pisać by Troy się nie zdołował ;).

- - -


Witajcie,

Cóż, nic dodać, nic ująć. Do końca obecnego tygodnia nie uświadczycie mnie ani tu, ani nigdzie indziej w blogosferze ;). Bo, szczęśliwym zbiegiem okoliczności, jadę w 'landy' pięknego nadmorskiego miasta, zwiedzać okolice, fotografować co tylko się da i spotykać się z poznanymi na Pyrkonie os. płci pięknej ;P.

Mam nadzieję, że jakoś przeżyję te circa 6.5 h jazdy pociągami 'klasy' PKP - oraz że trafię na miejsce w jednym kawałku. Start: Koło-. Meta: gdzieś na -brzegu ;) (sami się domyślcie gdzie :P) A gdy tylko wrócę, pełen energii, z zapałem zajmę się wieloma kwestiami powiązanymi z Ogrodem ;). Wysłałem dzisiaj 8 maili z paroma sprawami do różnych 'erpegowych' osób, więc mam nadzieję, że gdy wrócę będę już wiedział na czym tu stoję.

Pozdrawiam i życzę wszystkim choć kilku dni udanych wakacji!

Michał "Skryba" Ziętek.

PS. Wszystkim, którzy zastanawiają się teraz dlaczego nagle znikła - nawet ładna - fotka przedstawiająca jeden z bardziej urokliwszych zakątków miasta, odpowiadam: fajnie, iż przez ostatnie kilka dni Ogród odwiedziło 250+ osób - mniej fajnie, że głównie turyści liczący na noclegi nad morzem ;P.

- - -

No i po 'wakacjach' - czas na praktyki, heh ;).

7 opinii.:

Dzięki za miłe słowa i życzę dobrego odbioru.

Pozdrawiam

Świetna sprawa! Pokazujesz, że można, wystarczy dobra wola. :)

GIT MAJONEZ! Gdyby nie Parter SD.PL nie powstałoby!

@Repek - teraz to tylko wystarczy 'trzymać się terminów' ;).

@ Darcane - otóż to, otóż to. Czekam na maila.

@ B.A. - cóż, SD.PL istnieje już od dłuższego czasu: tak tutaj jak i na Autorskich, na Last Inn czy na forum eRPG.pl. Bez nich też SD.PL by nie powstało? Ja tam się cieszę, że od tego weekendu kolejni ludzie dowiedzą się, iż coś takiego jak SD.PL w ogóle istnieje. Troy również.

Peace all,
Skryba.

Gratulacje i życzę powodzenia.

Wszystko zasługa Redakcji! Podziękujmy im chóralnie!

@ Avnar - spasiba, Tawarisz ;).

@ B.A. - a i tak 'wszyscy wiedzą' TM, że to Borejko jest szarą eminencją pociągajązą za wszystkie sznurki w blogosferze w Polsce ;).

Pozdrawiam,
Skryba.

Prześlij komentarz