Postulaty akcji 1HP ;).

Priviet,

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam niniejszy postulat:

"Wieki temu Borejko zaszczepił w blogosferę i okolice wspaniałą, cykliczną imprezę - Karnawał Blogowy. 

Inicjatywa 1hp korzysta z innowacji wprowadzonej przez Borejkę - ale tym razem nie chodzi o teksty teoretyczne i okołogrowe, a o popularyzację darmowych gier oraz zachętę do grania. Akcja jest prosta - bierzemy grę, siadamy, gramy w nią, piszemy o naszych odczuciach i przemyśleniach na jej temat i sięgamy po następną.

Zebraliśmy w Internecie ponad dwieście darmowych gier. Część z nich to pełne, zaawansowane produkty - część przeciwnie - wczesne, często dziurawe gry, niekoniecznie dobre i niekoniecznie grywalne. Łączy je jedno - ich autorzy oddali je publiczności za darmo, z nadzieją, że ktoś kiedyś będzie miał przy ich tekście trochę zabawy.

Zainteresowani mogą zwrócić się o paczkę z zebranymi przez nas grami, rozejrzeć się w nich i... zacząć grać! Ci, którzy będą chcieli, mogą zamieścić na swoich blogach Actual Playe, raporty, recenzje lub choćby wzmianki o rozegranych sesjach.

Jeśli nie chcecie ograniczać się do naszej listy - nic nie stoi na przeszkodzie! Grajcie w darmowe gry, jeśli chcecie - piszecie o nich i dzielicie się z innymi swoimi odczuciami. Być może znajdziecie perełki, które przegapiliśmy, przeszukując sieć.

Będziemy starali się zbierać wpisy i publikować je na 1hp wiki - ułatwicie nam zadanie, podsyłając linki do Waszych wpisów. I pamiętajcie - gry służą do grania, a nie do czytania :-)

Czujcie się zaproszeni.

Maciej 'lucek' Sabat
Michał 'Skryba' Ziętek"


Oryginalną wersję znaleźć można tutaj - tako jak i komentarze, których na tym blogu za wiele nie uświadczycie ;). W najbliższym czasie powinna pojawić się tutaj 'grajcenzja' z systemu "3:16 - masakra wśród gwiazd", autorstwa Grega Huttona.

Pozdrawiam,

Michał "Skryba" Ziętek.

PS. Dzień pełen niespodzianek - ukazał się kolejny gość honorowy w Ogrodzie ;). I to nie kto inny jak Borejko, pomysłodawca polskiego Karnawału Blogowego (o którym wspomnę tu  później).

PSS. [Edit 26.10.2010] Poprawiłem Bojerko na Borejko, wybacz stary, to z emocji ;P.

4 opinii.:

Mam pytanie, gdzie i jak mam się zgłosić żeby dostać tą paczkę 200 gier?

Ilość ochotników chętnych do wzięcia udziału w akcji przekroczyła nasze oczekiwania ;). Jednak robimy co w naszej mocy - by wszyscy dostali ją tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Peace all,
Skryba.

Prześlij komentarz